Marupe clinic "Healthy child" also starts offering ophthalmologist services (aprinkis.lv)

2020.gada februārī Mārupē atklātā veselības klīnika “Vesels bērns”, rūpējoties par mazajiem pacientiem, turpina paplašināt speciālistu klāstu. Profesionālo speciālistu komandai – pediatriem, bērnu ortopēdam, bērnu ķirurgam, uztura speciālistam un citiem speciālistiem – tagad pievienojies arī bērnu acu ārsts, informē klīnika.

“Profilaktiskās redzes pārbaudes, bērniem stājoties skolā vai bērnudārzā, vecākiem ir patiesi liels izaicinājums pastāvošo rindu dēļ, tādēļ no šī gada jūnija mēs piedāvājam arī acu ārsta pakalpojumus,” stāsta klīnikas “Vesels bērns” vadītāja Ilze Zariņa.

Klīnikā acu ārsts veic gan profilaktiskās redzes pārbaudes, sniedz konsultācijas redzes traucējumu gadījumā, nepieciešamības gadījumā pielāgo brilles, kā arī izsniedz izziņu, uzsākot skolas un bērnudārza gaitas. “Vēlamies mūsu klīnikā nodrošināt bērniem visus speciālistus, tādējādi atvieglojot vecākiem uzdevumu un dot iespēju visus nepieciešamos speciālistus apmeklēt vienuviet, tepat pie mājām,” skaidro klīnikas vadītāja.

Viņa uzsver, ka klīnikā strādā izcila speciālistu komanda – gan pediatri, gan bērnu audiologopēds, bērnu gastroenterologs, bērnu endokrinologs, bērnu reimatologs, bērnu neirologs, bērnu alergologs un citi speciālisti. “Mūsu klīnika ir liels atbalsts vecākiem, un īpaša ar to, ka akūtu saslimšanu gadījumā speciālisti pieejami vakara stundās un brīvdienās,” norāda I.Zariņa.

“Klīnikas pacienti ir gan no tuvējā Mārupes novada, gan no attālākajiem Rīgas rajoniem un pat reģiona pilsētām. Pie mums brauc pat no Smiltenes un Bauskas! Jebkurš tiek laipni gaidīts!” aicina klīnikas vadītāja.