Klīnika “Vesels Bērns”

Bērns ir kā taurenis vējā. Katrs no viņiem lido tik labi, cik spēj.
Kāpēc salīdzināt citu ar citu? Katrs ir īpašs! Katrs ir skaists!

Bērnu veselības aprūpes klīnika “Vesels bērns” savas durvis vēra 2020. gada janvārī. Mūsu klīnikā strādā gandrīz visu speciālistu nozares pārstāvji kopumā veidojot 15 izcilu ārstu komandu. Visi ārsti ir arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti, virsārsti, docētāji, mācību spēki ar lielu klīnisko pieredzi.
Esam komanda, kura apvienojusies, lai bērniem no tuvākas un tālākas apkaimes sniegtu labāko, ko varam – veselības aprūpi pēc visaugstākajiem standartiem.

Pie mums visam ir jānorit mierpilni – ikviens ir gaidīts un aprūpēts!
Klīnikā ir ārstu kabineti, procedūru telpa manipulāciju veikšanai, kur vienmēr iepriecina uzpūsti baloni, lai jebkura manipulāciju veikšana bērnam ir kā pozitīvs notikums. Klīnikā ir maza palāta, kur nepieciešamības gadījumā varam uzlikt sistēmas, veikt inhalācijas, nepieciešamības gadījumā atvēlam telpu mammām, kurām jāpabaro mazuļi.

Klīnika Vesels bērns atrodas Tēriņu ielā 79, Rīgā. Aprūpes telpas ir jaunas, gaišas un mūsdienīgas. Nokļūšana mūsu klīnikā ir ļoti ērta – 200 m attālumā ir sabiedriskā transporta pietura “Sēlijas iela”, taču tiem vecākiem, kas pārvietojas ar auto vai velosipēdiem, ir pieejama plaša bezmaksas stāvvieta un velo novietne.

Ilze Zariņa

“Vesels bērns” klīnikas
radītāja un vadītāja Ilze Zariņa

Ir sapņi, kas piepildās! Vai konkrēti bija sapnis par bērnu veselības klīniku – es nezinu, bet pilnīgi noteikti par vietu bērniem. Iespējams tā nav nejaušība – esmu 2 bērnu mamma un pilnīgi noteikti spēju izjust, ko vecākiem nozīmē akūti slims bērns vai bērns ar hroniskām saslimšanām. Esmu profesionālis ar augstāko medicīnisko izglītību un vairāk kā 20 gadus krātu pieredzi un prasmēm, strādājot dažādās starptautiskās farmācijas kompānijās.

Izcili kvalitatīva un mūsdienīga bērnu veselības aprūpes klīnika ir mans izlolots sapnis. Mans dzīves moto – Izdarīt labāko, ko spēju!Es lepojos ar mūsu klīnikas izcilajiem ārstiem ik dienu un stundu. Mūsu klīnika ir liels atbalsts vecākiem, un īpaša ar to, ka akūtu saslimšanu gadījumā speciālisti pieejami vakara stundās un brīvdienās. Ne velti mūsu mazie “taureņi” atlido gan no tuvējā Mārupes novada, gan no attālākajiem Rīgas rajoniem un pat reģiona pilsētām. Mēs savu pacientus sagaidām gan no Venspils, gan Daugavpils, Smiltenes, Bauskas u.c. pilsētām. 

Esat laipni aicināti “Vesels bērns” klīnikā! Pie mums ikviens ir gaidīts un gādīgi aprūpēts.